Android ve iOS’ta orijinal DOOM oyunu geldi

Android ve iOS’ta artık orijinal DOOM oyunları mevcut

1993 yılında, id Software adlı küçük bir stüdyo tarafından geliştirilen DOOM adlı küçük bir oyun, oyun dünyasını ateşe verdi. Yaklaşık 25 yıl sonra, Bethesda, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android ve iOS dahil olmak üzere yeni platformlara klasik DOOM başlıkları yayınlamaya karar verdi. 

DOOM, DOOM II ve DOOM 3 şimdi Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4 için indirmeye hazır olsa da, yalnızca ilk ikisi Android ve iOS aygıtlarına çarpıyor. Onları denemek istiyorsanız, bunları sırasıyla 5 $ karşılığında Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz .

Orijinal oyun, DOOM, 1993’te yayımlanan tüm içeriğe ve Thy Flesh Tüketilen dördüncü genişleme özelliğine sahip. DOOM II’nin yeniden piyasaya sürülmesi, Topluluk tarafından yapılan ve geliştiriciler tarafından küratörlüğünü yapılan Master Seviyeleri, 20 ek seviye içerir. Klasik DOOM oyunu 2009’dan beri iOS’da mevcut olsa da , her iki oyun da ( DOOM ve DOOM II ) Android’e ilk kez yerleştirildi ve elbette, DOOM II ilk kez iOS cihazlarına ulaştı . 

Yine de küçük bir sorun var, oyunları oynamak için bir Bethesda hesabına giriş yapmanız gerekecek. Henüz bir hesabınız yoksa, bir tane oluşturmanız gerekir. BehesdaNet oturum açma gereksinimi, klasik DOOM oyunlarını oynaması için üyeleri ödüllendirmek amacıyla Slayers Kulübü’ne dahil edildi. 

Ancak, Bethesda girişin isteğe bağlı olması gerektiğini ve şu anda gereksinimi isteğe bağlı olarak değiştirmeye çalıştığını söyledi.

Android için DOOM II’den bazı resimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir