En iyi Mini Klavyeler – 2020

En iyi küçük klavyeler: daha küçük eller için en iyi klavyeler

Ofis ortamınızda veya evinizde daha rahat bir o kadar Yetenekli ve  Kompakt bir klavye almak isterseniz bu listemizden tavsiyeler alabilirsiniz.

En iyi küçük klavyeler çok fazla sevilmeyebilir, ancak bu bir utançtır. Çünkü, tam güçte, zengin özelliklere sahip bir sürü cesur sunan zengin özelliklere sahip bir klavye almak tamamen ve iyi olabilir; bunun için yerim var. Küçük bir masanız varsa, bir kafede çalışın ya da sürekli hareket halinde olun, en iyi klavyelerden birine sahip olmak son derece avantajlıdır.

Logitech K400

Küçük bir pakette klavye ve dokunmatik yüzey bulunan harika görünüme sahip mini klavye modeli

ÖZELLİKLERİ
Arayüz Kablosuz
Klavye arka aydınlatması Hayır
Boyutlar 13.95 x 5.5 x 0.93
Ağırlık 370 gr


Fiyat :
220.00 ₺ – VatanComputer

➕ Büyük aralığı
➕ Mükemmel pil ömrü
➕ Ucuz
➖ Touchpad çok iyi değil
➖ Anahtarlar yanıt vermiyor

Kabul edelim ki hepimiz tembel hissettiğimiz günlerimiz var ve en sevdiğimiz şovu izlemek için koltuğa oturmak istiyoruz … belki de bölümler arasında bir ya da iki e-postaya cevap verebiliriz. Logitech’in de o günlerde bir klavyesi var. 10 metrelik (33 fit) bir kablosuz menzile sahip olan K400, TV bağlantılı bir bilgisayar kurulumu olan herkes için en iyi klavyelerden biri olabilir ve kullanıcılarına dokunmatik yüzey ve ortam tuşları ekleyerek çok fazla kontrol sahibi olabilir. Zaten sade ve kompakt gövdesi bulunmaktadır. Daha kusursuz bir işlem için bu klavyenin özelleştirilebilir F tuşları vardır. Bu klavyeyi aldıktan sonrasında  bir daha koltuktan çıkmak zorunda kalmayabilirsin.

Corsair K83 Kablosuz Klavye

Bütün tasarımıyla ve her yönüyle en küçük klavye modeli

ÖZELLİKLERİ
Arayüz Kablosuz
Klavye arka aydınlatması Evet
Boyutlar 15 x 4.93 x 1.11
Anahtarlar Ultra Düşük Profil Makas
Ağırlık 470 gr


Fiyat :
677.00 ₺ 

➕ Geniş bağlantı seçenekleri
➕ Mükemmel anahtar hissi
➕ Arkadan aydınlatmalı ikincil fonksiyonlar
➖ Küçük trackpad

Corsair oyun çevre birimleri ile tanınabilir bir markadır, ancak bu yapabileceği tek şey değil. Corsair K83 Kablosuz Klavye, tüm tuşlara basma ihtiyaçlarınız için neredeyse eksiksiz bir klavye çözümü sunan kanıtlıdır. Kullanımı rahat ve sağlam olduğundan, masanızda uzun süre dayanır. Ayrıca, üzerinde sadece bir klavyeden daha fazlası  bulunmaktadır bir joystick ve ses rulosunun yanı sıra, döner fonksiyonlara sahip entegre bir hassas dokunmatik yüzeye sahip. Tabii ki, Corsair hala oyun oynamak için mükemmeldir, ancak medyayı kontrol etmek, PC’nize TV’nize bağlamak ve uyumlu akıllı TV’leri kontrol etmek için bir bilettir .

Corsair K63 Kablosuz

Oyunlar için tasarlanmış mini oyuncu klavyesi

ÖZELLİKLERİ
Arayüz Kablosuz
Klavye arka aydınlatması Evet
Boyutlar 14.37 x 6.73 x 1.61
Anahtarlar Cherry MX Kırmızı
Ağırlık 453 gr


Fiyat :
342.00 ₺ – Amazon

➕ Sağlam kablosuz bağlantı
➕ Tam kablolu sürüm gibi özellikli
➕ Lapboard ile mükemmel kanepe oyunu
➖ Biraz pahalı
➖ Flimsy palmrest klipleri

Corsair K63 Kablosuz sadece en iyi klavyeler arasında değil  Aynı zamanda bugüne kadarki en iyi oyun klavyelerinden biri olduğunu unutmayalım. Corsair, bu klavyeyi, klavyelerinden beklentilere göre özelleştirilebilen LED aydınlatma ve özel multimedya tuşlarından gölgelenme önleyici, tam tuş geçişi ve hatta bir Windows Kilidi’ne kadar pek çok özelliğe ve süslemelere sahiptir. Anahtar. Bu, seyahat için oyun çevre birimleridir, doğru yapılır. Ve oyun oynamak için kablosuz klavye kullanmak kadarıyla? Cherry MX anahtarlı ultra hızlı 1ms 2.4GHz kablosuz teknolojisi ile, gitmenin iyi olacağını düşünüyoruz.

 

Logitech K780

Tüm cihazlarınız için kullanılabilir klavye

ÖZELLİKLERİ
Arayüz Kablosuz, Kablolu
Klavye arka aydınlatması Hayır
Boyutlar 0.9 x 6.2 x 14.9
Ağırlık 870 gr


Fiyat :
758.00 ₺ – Amazon

➕ Mükemmel pil ömrü
➕ Çok cihaz işlevselliği
➖ Arka aydınlatma yok
➖ Otomatik uyku modu can sıkıcı olabilir

Sadece iyi görünmek ve iyi hissetmekle kalmayıp aynı zamanda işlevlerinde de zekice olan çevre birimlerini oluşturmak için Logitech’e güvenmelisiniz. Örneğin Logitech K780‘i kullanın. Bu şık, küçük kablosuz klavye, çok cihazlı bir çevre birimidir, yani bilgisayarınız, tabletiniz ve telefonunuzla çalışır. Sadece bu değil, aynı zamanda Logitech’in FLOW özelliği sayesinde zahmetsiz çapraz cihaz yazmaya izin veriyor başka bir cihazda kullanmak için sadece bir düğmeye basmanız yeterli. Ayrıca bağlı olduğu her cihazı otomatik olarak tanır ve her cihazın işletim sistemine adapte olur. Son olarak, hem tabletinize hem de telefonunuza uygun bir montaj ayağı ve iki yıllık bir pil ömrü vardır.

Microsoft Wedge Mobile Keyboard

Hareket halindeyken bile rahat kullanım saglayan klavye modeli

ÖZELLİKLERİ
Arayüz Kablouz
Klavye arka aydınlatması Hayır
Boyutlar 10.1 x 3.97 x 0.82
Ağırlık 590 gr


Fiyat :
825.00 ₺ – Amazon

➕ Taşınabilir
➕ Bağlanması kolay
➕ Windows 8 klavye kısayolları
➖ Sadece tabletler için uygun
➖ Pahalı

Microsoft’un Wedge Mobil Klavyesinin her inç kısmı, kompakt tasarım olup, yalnızca 10.1 inç uzunluğunda ve 1 inç kalınlığından daha az olan Bluetooth bağlantısı veya ay ışığına Windows tabletiniz için bir stand olarak yapılan kılıfı olup olmadığı seyahat için tasarlanmıştır.  En küçük klavyeler listemizdeki modellerin çoğu kadar hafif değil, aynı zamanda ince, dayanıklı ve çift amaçlı bir kılıfı olması sırt çantanızda saklanmayı kolaylaştırıyor. Yazma ihtiyaçlarınız için daha da iyisi olan Microsoft Wedge Mobil Klavye, hafif dokunmalı tuşlarla yazmak için çok rahattır, böylece gereksiz yere vurmak zorunda kalmazsınız ve aynı zamanda çok duyarlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir