FPS INDUSTRIA 30 Eylül’de Steam’de yayına çıkıyor

Şifreli teaser fragmanında 1989 Berlin’in alternatif bir versiyonuna girin.

Headup Games ve Bleakmill , gerçeküstü anlatımlı birinci şahıs nişancı oyunu olan INDUSTRIA’nın, 30 Eylül 2021’de Steam, Epic Games Store ve GOG.com’da $19.99/€19.99/£16.99 fiyatla piyasaya çıkacağını duyurmaktan memnuniyet duyarız. Duyuruya eşlik eden yeni bir teaser fragmanında, bu zorlayıcı hikaye odaklı nişancının temelini oluşturan ürkütücü Lynchian atmosferinin bir tadı bizlere sunuluyor.

INDUSTRIA, 1989 yılında Berlin Duvarı’nın yıkılışının arifesinde geçiyor. Oyunda Nora adında bir bilim adamı olarak oynarken, Doğu Berlin’in acımasız mimarisinin garip teknolojik aparatlar ve fütüristik robotlarla birleştiği Hakavik şehrine paralel bir boyuta götüren bir gizemin peşinden kayıp arkadaşınızı ve sevgilinizi aramaya koyulun.

2000’lerin FPS oyunlarından esinlenen INDUSTRIA, akıllara durgunluk veren bir hikayeyi tatmin edici bir silahlı çatışmayla harmanlıyor. Oyunun distopik ortamında dolaşan çeşitli mekanik canavarlarla başa çıkmak için dört ateşli silah ve bir yakın dövüş silahıyla donanmış, bu ilgi çekici hikayenin kalbindeki gizemi çözmek için yeterince uzun süre hayatta kalmayı umuyorsanız, bilgi toplarken kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz.

INDUSTRIA, iki kişilik bir ekip tarafından başlatılan ve projeye katılan dört kişiyle birlikte, oyunu yapan herkesin kendi boş vakitlerinde oyunu geliştirmeyi devam ettirdiği bir oyun INDUSTRİA.  INDUSTRIA, esrarengiz bir tehdit tarafından harap edilmiş unutulmaz bir dünya inşa etmek için gerçeküstücülük ve bilimkurgu imgelerini ve temalarını birleştiren gerçekten eşsiz bir vizyon sunuyor. INDUSTRIA, oyuncuyu anlatı boyunca arkadaşını kurtarmak ve Hakavik’in ve düşüşünün ardındaki sırları keşfetmek için yönlendiren yoğun FPS aksiyon sekanslarıyla önce hikayeye odaklanır.

Bleakmill’in Kurucu Ortağı David Jungnickel, “Küçük ekibimizin üzerinde çok çalıştığı gerçeküstü bilim kurgu dünyasına bir göz atmak için gerçekten heyecanlıyız” dedi. “ İlk oyunumuz olarak görselleri ve anlatımı açısından iddialı bir şey yapmak istedik, aynı zamanda mekaniği ve deneyimi açısından da akıcı hale getirmek istedik. Herkesin 30 Eylül’de tüm iniş çıkışları deneyimlemesini bekleyemeyiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir