Minecraft’tan Steve ve Alex Super Smash Bros. Ultimate’a Geli̇yor

Minecraft oyunundan Steve ve Alex, Nintendo Switch için Super Smash Bros. Ultimate’e gelen bir sonraki oynanabilir dövüşçüler oldu. Tanıtım fragmanında duyuruldu ve ardından Yönetmen Masahiro Sakurai’den kısa bir mesaj geldi.

Steve and Alex, Minecraft serisinden yeni bir sahne ve yedi müzik parçası da içeren Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2‘deki ikinci Challenger Pack’in bir parçası.

3 Ekim Cumartesi, 17:30’da, Bay Sakurai, Steve ve Alex hakkında, çıkış tarihleri de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyı açığa çıkaracak videosuyla geri dönecek.

Steve ve Alex, Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 satın alan veya Challenger Pack 7‘yi Nintendo eShop * için ayrı olarak satın alan oyunculara açık olacak. Fighters Pass Vol 2’yi satın alan oyuncular, Steve ve Alex’in yanı sıra ARMS’dan daha önce piyasaya sürülen avcı Min Min ve piyasaya sürüldüklerinde henüz duyurulmayacak dört Challenger Pack’e erişebilecekler. Her pakette bir dövüşçü, bir sahne ve birden fazla müzik parçası bulunuyor.

Cumartesi günü izlemek için, yayının canlı yayınlanacağı Nintendo UK YouTube kanalına göz atın: Nintendo UK YouTube channel,.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir