Nintendo Switch i̇çi̇n Super Mario 3D All-Dtars, üç super mario platform macerası 18 eylül’de

Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy dahildir, HD çözünürlüğe güncellendi ve Nintendo Switch için optimize edildi.

 Super Mario 3D All-Stars*, 18 Eylül Cuma günü Nintendo Switch için çıktığında, Mario’nun klasik 3D platform maceralarından bir seçkiyi yeniden yaşayın. Super Mario 3D All-Stars, üç Super Mario oyunuyla değer katıyor: Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy, tümü HD çözünürlükte güncellendi ve Nintendo Switch için optimize edildi. Super Mario 3D All-Stars is coming September 18th! (Nintendo Switch) fragmanına göz atın.

Orijinal sürümlerinden daha yüksek çözünürlüklere sahip olmanın yanı sıra, oyunlar Nintendo Switch’te sorunsuz bir oyun deneyimi için optimize edildi. Super Mario 3D All-Stars ayrıca üç oyundan da müzik çalmak için bir oyun içi müzik çalar modu içerir. Oyuncular ekran kapalıyken Nintendo Switch konsollarında müzik dinleyebilirler.

 

Super Mario 64

Power Stars toplamak ve Bowser’ı durdurmak için Princess Peach’in kalesinin etrafındaki resimleri keşfederken duvardan atlayın, ters takla atın ve hatta uçun!

A picture containing table, cake, small, sitting Description automatically generatedA picture containing indoor, wooden, table, board Description automatically generated

 

Super Mario Sunshine

Plaja gitme zamanı! Super Mario Sunshine’da Mario, arkadaşlarıyla tropikal bir tatil için güzel Isle Delfino’ya seyahat eder, ancak bunun yerine karanlık bir komployu ve arkasındaki usta kuklacıyı ortaya çıkarmak içinkendisini güvenilir F.L.U.D.D. ile ekip kurarken bulur.

 

A picture containing table, sitting, small, toy Description automatically generatedA group of people standing in front of a building Description automatically generated

 

Super Mario Galaxy

Mario, Rosalina’ya yardım etmek ve Princess Peach’I Super Mario Galaxy’deki Bowser’ın saldırısından kurtarmak için galaksiler arası bir maceraya atılır. İsteğe bağlı hareket kontrolleriyle yerçekimine meydan okuyun ve gezegenler arasında zıplayın ya da Co-Star Modunda ekstra yardım için bir Joy-Con kumandasını bir arkadaşınıza verin!

A picture containing table, holding, sitting, plate Description automatically generatedA picture containing indoor, table, computer, desk Description automatically generated

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir