Disney Plus’ın sadece 24 saat sonra 10 milyon abonesi oldu

The Walt Disney Company’ye göre 24 saat sonra Disney Plus, 10 milyon aboneye ulaştı. Bu güçlü bir başlangıç ​​ve 12 Kasım’da ABD, Kanada ve Hollanda’da hizmet sunulduğunda neden birkaç Disney Plus kesintisi raporunun daha normal olduğunu açıklayabilir.

Seyirci talebi kesinlikle Disney’in bu kadar çabuk yayında olmasının sebeplerinden biri, ancak bu sayının bu kadar yüksek olmasının birkaç açıklaması var. Birincisi, 7 günlük ücretsiz deneme sürümü var, bu yüzden ayda 6,99 dolar harcamanıza gerek kalmaz – en azından hemen. Bunun yanı sıra, Verizon müşterileri belirli 4G, 5G ve ev internet planlarında ücretsiz olarak bir yıl Disney Plus alabilirler.

Yine de bu, Disney Plus’ın kendi başına önemli bir çizim olmadığını söylemek değildir. Çok geniş bir Disney başlıkları kataloğu, Pixar filmleri, Star Wars sagası ve 16 Marvel filmi ile piyasaya sürülmesi her zaman büyük bir iş olacaktı. Genel olarak, hızlı bir karşılaştırma yapmak istiyorsanız, Netflix’in Temmuz 2019’dan itibaren ücretsiz denemeler dahil olmak üzere 158 milyon abonesi vardı, böylece Disney’in gitmesi gereken bir yol var. Ama aynı zamanda gidecek dünyanın geri kalanı da var: bir sonraki lansman 19 Kasım’da Avustralya ve Yeni Zelanda’da.

The Hollywood Reporter’a göre Disney, üç aylık kazanma çağrıları dışında daha fazla Disney Plus abone numarasını göstermeyeceğini söyledi. Bu, bir sonraki güncellemeyi Şubat 2020’de alacağımız anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir